top of page

 Mūzika - cilvēces                              universālā valoda

BIO/

Ainārs Brumermanis jeb DJ Brumo uzsāka dīdžejošanu XX gs. astoņdesmitos gados.  Kā viņš pats atzīst: "Es dzīvoju lieliskā laikā, kad tapa vislabākā disko, roka un popmūzika - tie ir 70’- 80’ gadi". To apliecina tas, ka arī mūsdienu jaunatne diskotēkās ar sajūsmu un ovācijām uztver  hitus, no kuriem daudzi tika sarakstīti pirms 40 - 50 gadiem. 

​90’gados DJ Brumo izmēģināja sevi arī radio DJ ampluā. Nedaudz pastrādājot pāris radiostacijās, viņš saprata, ka radiostacijām raksturīgie formāti un robežas ierobežo DJ radošo izpausmi. Arī publikas pozitīvo enerģijas strāvojumu, kas uzlādē ar pozitīvām emocijām, radio studijā nevar saņemt. To iespējams  izbaudīt tikai uz skatuves.

​Vislielāko pavērsienu DJ Brumo dzīvē nesa darbs uz kruīza kuģiem. No malas darbs uz kruīzu kuģiem izskatās ļoti  romantisks, bet tas patiesībā ir ļoti smags. Dīdžeji uz kuģiem strādā garas naktis un nereti izklaidē publiku arī vēl pa dienu. Darba cēliens ilgst vismaz 7 dienas bez apstājas.  Kuģu pasažieri ir dažāda vecuma un tautību cilvēki, tāpēc DJ, kas spēlē publikai, nevis sev, iemācās orientēties ļoti dažādos mūzikas  stilos. DJ Brumo profesionālajā izaugsmē kruīza kuģi bija neatsverama pieredze, kas palīdzēja kļūt par universālu DJ. 

​Pēdējos gados DJ Brumo aktīvi uzstājas dažāda mēroga un formāta pasākumos Latvijā un Ziemeļeiropā.  Viņa mīļākais stils  ir  DANCE CLASIC: 70’- 90’ gadu labāko hitu 3 – 4 stundu gari  seti.   DJ Brumo  labprāt arī spēlē setus, kur vienlaicīgi tiek miksēti dažādi mūzikas stili, teiksim, Disco, House, Funky, Soul, Latino ritmi. Šāda mūzika ir piemērota brīvas atmosfēras pasākumiem pludmalē , kokteiļu vakariem un tamlīdzīgi.

DJ Brumo ir ļoti pieprasīts privātos pasākumos - jubliejās un kāzās kur ir internacionāla publika.

DJ Brumo ir viens no retajiem Latvijas DJ, kuram pieder lieliska video mūzikas kolekcija, kuras saturs  tiek legāli pirkts un regulāri papildināts vairāk kā 10 gadus. Video diskotēkas šobrīd kļūst arvien populārākas.​

Savā darbā DJ Brumo izmanto tika kompānijas DENON PRO DJ aprīkojumu.

​2014. gadā DJ Brumo izveidoja  BRUMO SILENT DISCO. Šo izklaides pasākumu konceptu viņš šobrīd ļoti aktīvi un veiksmīgi attīsta visā Ziemeļeiropā. Vairāk info par šo produktu www.brumo.eu

ES3.jpg
bottom of page